Kříženec Monty k adopci

Monty nakonec zůstal ve svém původním domově, majitelé  ho po takové době již nedokázali dát pryč.


Nabízíme k adopci mladého křížence Montyho, stáří 1 rok.

Povaha: Velmi aktivní mladý pejsek, přátelský, kontaktní, neagresivní vůči lidem a ostatním pejskům. Zvyklý v bytě, má hygienické návyky, chůze na vodítku mu nedělá problémy. Do adopce jde proto, že mladá majitelka nechala pejska u svých starých prarodičů a ty vzhledem k věku a horšímu zdraví špatně zvládají péči o něj a nemohou mu poskytnout tolik aktivity, kolik potřebuje.
Krmen granulemi a konzervami.
Pes není určen pro další reprodukci! Pro Montyho hledáme aktivnější rodinu, která se pejskovi bude věnovat a dopřeje mu dostatek pohybu a vyžití. Vhodný i k dalšímu pejskovi, vhodný do rodiny s dětmi. Pejsek půjde do nového domova očkovaný a čipovaný. Monty není kastrovaný. T. č. se nachází v Karlovarském kraji.
Podmínky adopce: Vyplněný dotazník žadatele o adopci popř.  předkontrola u osvojitele , úhrada adopčního poplatku, podpis adopční smlouvy.  V případě zájmu o Montíčka nás kontaktujte.

 

Transparentní účet Raiffeisenbank a.s. 2030405040/5500. Majitel účtu: SOS RUSKÝ PES CZ z.s. Prostřednictvím tohoto účtu přijímáme dary na svou činnost.