Moskevský strážní pes Barny ADOPTOVÁN

Barny již našel nový domov!


SOS RUSKÝ PES CZ z.s. hledá domov pro tříletého moskevského strážního psa Bárníka, nar. 31. 5. 2017. Pes je bez průkazu původu, řádně očkován, bez známky nemoci.  Majitel se ho musí vzdát z velmi vážných zdravotních důvodů.
Povaha: k rodině naprosto oddaný, k cizím lidem, kteří jsou za plotem je nedůvěřivý a hlídá před nimi pozemek. Když jsou cizí lidé za přítomnosti pána na pozemku, neútočí na ně, toleruje je, a není na ně agresivní. Miluje vodu, a vycházky v lese. S jinými psy přímo do styku nepřišel, za plotem na ně štěká, ale jak by se k nim choval, kdyby s nimi přišel do kontaktu nebylo zkoušeno. Psa určitě nedoporučujeme k dalšímu samci. Z domácích zvířat zná pouze králíky a holuby, a nepřátelsky se k nim nechová. Jen, když byl mladý, chtěl si s nimi hrát. K dětem se chová přátelsky, když je s nimi, vyžaduje od nich jejich pozornost a pohlazení.
Krmivo: je zvyklý na granule, konzervy, a vařené maso s těstovinami.
Psa svěříme pouze do výborných podmínek, se zajištěným prostorem proti útěku a nejlépe zkušenému člověku (chov velkých psů). Barny není kastrovaný.

PES NENÍ URČEN K DALŠÍ REPRODUKCI!

Podmínky adopce: vyplněný dotazník, podpis adopční smlouvy, úhrada adopčního poplatku. Pes se nachází v západních Čechách.
V případě zájmu o Barnyho nás kontaktujte (volat 9:00 – 18:00).


Transparentní účet Raiffeisenbank a.s. 2030405040/5500 Majitel účtu: SOS RUSKÝ PES CZ z.s. Prostřednictvím tohoto účtu přijímáme dary na svou činnost.