Moskevský strážní pes – kříženec Cezar

Cezar dne 6. 10. 2021 bohužel odešel za duhový most. Je nám to nesmírně líto. Zasloužil si milující domov a svého člověka. Čekal dlouho, ale nedočkal se. 🙁
Ze srdce děkuji dočaskářům Mariánovi a Monice, že s Cezarem byli až do jeho konce a vyprovodili ho za duhový most. Děkujeme také dárcům, kteří Cezarovi přispěli na hospitalizaci a léčbu.

Nabízíme k osvojení 7-letého křížence moskevského strážního psa a bernardýna, jménem Cezar.

Cezar má velmi smutný osud, za svůj život několikrát změnil majitele, byl využíván k množení, poté byl prodán nebo darován, nový majitel ho vyhodil a pes se bezprizorně toulal, byl vyhublý a zanedbaný (jeho historie vypátrána). Nyní je již několik měsíců v dočasné péči na Slovensku, již opět v kondici. Skvěle hlídá, na pozemek nepustí cizího, lidé, kteří se o něj dočasně starají má velmi rád a neprojevuje vůči nim agresivitu. Krmen granulemi, konzervami nebo masem. Pro tohoto samce hledáme domov u zkušeného člověka v dobré kondici a fyzickém stavu (obří pes má sílu), s dobře zajištěným pozemkem a vhodnými podmínkami pro obří plemeno. Pes není vhodný k dětem (důvod: nevíme, jak by se k nim choval, zřejmě s nimi nikdy nepřišel do kontaktu). Cezar není moc zvyklý chodit na vodítku, socializace u něj v dočasce pozvolna probíhá.

 

Pes půjde do adopce očkovaný a čipovaný, není kastrovaný, avšak není určen k další reprodukci! Pes se t. č. nachází na Slovensku (Žiar nad Hronom).

Podmínky adopce: vyplněný dotazník zájemce o adopci, podpis adopční smlouvy, úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o Cezara nás kontaktujte telefonicky (volat 9:00 – 18:00) nebo nonstop emailem.

 

 

Transparentní účet Raiffeisenbank a.s. 2030405040/5500 Majitel účtu: SOS RUSKÝ PES CZ z.s. Prostřednictvím tohoto účtu přijímáme dary na svou činnost.