Pomoc pro osmiměsíčního Alonsa

26. 2. 2021

Dnes Alonso absolvoval plánovanou operaci první nožičky (kyčelního kloubu). Zákrok dopadl dle operatéra MVDr. Tomáše Vlacha úspěšně a nyní Alonsa čeká 6 týdnů přísného klidového režimu, aby se řádně zotavil po tak rozsáhlém operačním zákroku. Pokud rekonvalescence a hojení proběhne v pořádku, bude naplánována operace druhého postiženého kyčelního kloubu. O dalším vývoji (rekonvalescence, další operace atd.) vás budeme průběžně informovat.

PODĚKOVÁNÍ:

Velké poděkování patří všem dárcům, kteří Alonsovi svým finančním darem umožnili operaci první nožky ( a věříme, že i plánované druhé).

Velké díky operatérovi MVDr. Tomáši Vlachovi z veterinární kliniky A-Z VET Klánovice za perfektní provedení operace a citlivý přístup. 

NÁKLADY NA OPERACI PRVNÍ NOHY (KYČELNÍHO KLOUBU) – faktura k náhledu ZDE.

Alonso po operaci na klinice A-Z VET Klánovice – video:

 


12. 2. 2021

Dobrý den, uvádíme slíbené informace o Alonsově operaci první nožičky. Štěně bude operováno dne 26. 2. 2021 v 9:30 na Veterinární klinice A-Z VET Klánovice. Operatér bude MVDr. Tomáš Vlach (specializace chirurgie, ortopedie). Alonso podstoupí plastiku DAR – dartoplastiku kyčelního kloubu (po zahojení i na druhé končetině). Předběžný rozpočet první operace je cca 25 tisíc, které díky dárcům máme ❤. Věříme, že lidé budou tak hodní a pomohou i s výdaji za druhou operaci, která se uskuteční po uzdravení první nožky. Fakturu za veterinární péči a info, jak Alonso operaci zvládl určitě zveřejníme. Děkujeme všem, kdo pomáhají Alonsovi. 🙂


Alonso je moskevský strážní pes s rodokmenem UCI. Je mu 8 měsíců a špatně chodí. Má těžkou dysplazii a potřebuje nutně operaci, která bude velmi nákladná, jen tak bude mít šanci na relativně normální život. Proto jsme se rozhodli majitelce Alonsa pomoci a zveřejňujeme výzvu s žádostí o finanční dar na dvě nákladné operace, které štěně čekají (obě kyčle cca 50 tisíc). Veškeré finační dary označené „DAR ALONSO“ budou použity na úhradu faktur za veterinární péči.
Číslo transparentního účtu spolku SOS RUSKÝ PES CZ z.s. je 2030405040/5500.
Majitelka Alonsa si je dnes již plně vědoma, že koupí psa bez znalosti zdravotního stavu obou rodičů, udělala chybu. Ale o to nyní již nejde. Jde o pomoc osmiměsíčnímu štěněti, aby nemuselo trpět.
Předem děkujeme za Vaše finanční příspěvky.
Pokud chcete přispět ze zahraničí v měně EURO, prosím kontaktujte nás pro pokyny.
Náhled na transparentní účet spolku: http://bit.ly/ucetSOSRUSKYPES.
I malá pomoc se počítá!